Zprávičky z MŠ Koldín
V březnu jsme se rozloučili se zimou vynesením Tetky Zimy a my se začali těšit      na jaro.  Celá naše školka se vypravila na malý výlet za Vysoké Mýto – Zahradu Harta. Viděli jsme mnoho druhů zvířat, domácích i cizokrajných a některá jsme si mohli dokonce pohladit. Výlet se vydařil, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací z jejich života.
Tak jako každý rok, tak i letos jsme v MŠ pořádali „Vyrábění s rodiči“ – jednalo se     o techniku pískování pomocí šablon. Celá akce byla pod odborným vedením, děti     a rodiče si odnesli krásné obrázky. Měsíc duben se u nás nesl především v duchu Velikonoc. Připravovali jsme se na Velikonoční jarmark, který se konal přímo             v Koldíně na hřišti. Tvořili jsme, vyráběli, práce bylo až nad hlavu. Mockrát bychom chtěli poděkovat všem, kteří přišli naši školku podpořit.
Jaro se probudilo, počasí nám začalo přát a tak můžeme zase během vycházek pozorovat krásy a změny v přírodě. Užíváme si pobyt venku a to zejména i na naší zahradě.
V dohledné době nás čeká Besídka pro maminky, však se na ni poctivě připravujeme, a také školní výlet, na který se moc těšíme!

 

Hledat na webu

Sponzoři

pan Miloš Zeman

paní Táňa Pavlišová

Kasta, spol. s r. o.

Starmon s. r. o.

Iveco Czech Republic, a.s.

Přihlášení

P Ú S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31