Vážení rodiče,

od ledna 2021 se zastupující ředitelkou stává paní Mgr. Lenka Strašáková. V případě potřeby se prosím obracejte na ni.

S přáním všeho dobrého

Příjemné prožití vánočních svátků

a šťastný vstup do nového roku 2021

Vám přejí děti a kolektiv z MŠ Koldín

Zprávička z mateřské školy

Slunečný konec léta a začátek podzimu nám dopřával mnoho teplých dnů ke hrám na naší velké zahradě nebo k prodlouženým vycházkám k objevování "světa" za naší školkou.

Měsíc září nám zpříjemnila návštěva loutkového divadla "Kozlík" s pohádkou "Jak šel kozlík do světa" .

Hezkých dnů podzimu jsme využili se staršími dětmi ke dvěma půldenním výletům s naučně hravým programem: "Poznávání jehličnatých a listnatých stromů, jejich plodů a lučních květin".

Uzavření MŠ v období vánočních prázdnin

Mateřská škola bude uzavřena od středy 23. 12. 2020 do neděle 3. 1. 2021.

Provoz bude zahájen v pondělí 4. 1. 2021.

Vážení rodiče,

tak jako každý rok Vás prosíme o zaplacení 100,- Kč, které budou použity na nákup mikulášského balíčku a malého vánočního dárečku, který si děti odnesou domů :-)

Uzavření MŠ

Z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v MŠ bude v týdnu od 26. 10. – 30. 10. po dohodě se zřizovatelem provoz MŠ přerušen.

Obnovení provozu připadá na pondělí 2. 11. 2020.

Školné ve výši 250,- Kč za měsíc listopad nebude vybíráno.

Důležité upozornění

Ke dni 19. 10. 2020 čekají 3 pedagogické pracovnice na testy na COVID-19                   a současně i 2 děti. Hygienická stanice nás zatím nekontaktovala. V případě nových informací Vás budeme neprodleně informovat.

Prosíme rodiče, zvažte účast Vašich dětí v MŠ. Popřípadě prosíme o vyzvednutí Vašich dětí po obědě.

Děkujeme Vám za pochopení.

Od čtvrtka 10. 9. 2020 dle nařízení vlády jsou opět povinné roušky ve vnitřních prostorách MŠ pro rodiče a rodinné příslušníky.

Děti a personál v MŠ roušky nosit nemusí.

Prosíme rodiče, zkontrolujte, zda mají děti uloženou čistou roušku v sáčku v šatně.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Aktuální informace platné od 1. 9. 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci související s onemocněním COVID-19,  se i v nadcházejícím školním roce 2020/2021 naše MŠ řídí dle manuálu vydaného  MŠMT ze dne 17. 8. 2020 „Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 (k nahlédnutí v sekci "Ke stažení").

Provoz MŠ bude od 6:30 do 16:00 hod.

Prohlášení o bezinfekčnosti dětí se aktuálně do MŠ nepředkládá.

Nadále bude vyžadováno striktní dodržování hygienických pravidel.